Дитячий рух ямничан підхопила і Павлівка

   Вслід за маленькими мешканцями Ямниці взялися підтримувати українське військо і діти села Павлівка.

Юні хлопці та дівчата організували по вул. Шевченка два імпровізовані блокпости на локаціях біля долішньої каплиці і біля моста. Протягом тижня малеча зупиняла перехожих та автомобілі з проханням назвати відомий усім пароль “паляниця”, пропонувала лимонад та зробити внесок на допомогу ЗСУ, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сайт Ямницької сільської ради.

“У результаті на підтримку української армії діти зібрали, принесли у Павлівський старостинський округ та передали старості села Івану Вацебі чималеньку суму – 31 697 грн., 8 доларів, 10 злотих та 10 чеських крон, які у подальшому підуть на допомогу українській армії”, йдеться у повідомленні.

Сільський голова Ямницької ТГ Роман Крутий наголосив:

Наші діти за кілька місяців війни змушені були подорослішати та усвідомили, що ворог ступив на українську територію з єдиною метою – убивати, нищити надбане за роки та зруйнувати наше майбутнє. Проте незламна вкраїнська нація довела, що ніколи не допустить цього, і кожен, від малого до великого, робить усе, аби прогнати окупанта зі своєї землі. Ми пишаємося нашими дітьми та їхніми зусиллями задля спільної перемоги. Слава Україні! Героям Слава!

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.