Франківцям пропонують інвестувати у власний «затишок»

В Івано-Франківську створили нове комунальне підприємство “Затишний дім”. Це, зокрема, передбачає і зростання квартплати.

Нове КП обслуговуватиме житловий фонд теперішніх «Теплий дім», «Дирекції замовника» та будинків, які були на балансі приватника «Балтія сервіс».

“Мешканці заслуговують на якісні та вчасні комунальні послуги, за які вони й сплачують свої кошти. Я зараз незадоволений тим, що за навіть мінімальні ремонтні роботи, які проводять у будинку, людям виставляють окремі додаткові рахунки. Низка робіт має робитися коштом інвестиційної складової. Саме для цього і вирішили створити КП «Затишний дім». Щоб було затишно”, – пише міський голова Руслан Марцінків.

За словами мера Франківська, запроваджується так званий “принцип інвестиційної складової”. Саме він призведе до збільшення сум у платіжках.

“До прикладу, ще 5-10 гривень щомісячних платежів відкладатимуться саме як ця інвестиційна складова. І саме цими коштами інвестиційної складової мають робитися роботи. До прикладу, ремонт ліфтів. Без жодних додаткових рахунків. Громада має чітко знати, за що платить кошти і має бути впевненою в тому, що першочергові роботи будуть виконані їм вчасно!”, – запевняє Руслан Марцінків.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.