Франківська веслувальниця Людмила Лузан вже двічі тріумфувала на етапі Кубка світу у Польщі

Дворазова призерка Олімпійських ігор у Токіо Людмила Лузан завоювала золоту медаль на етапі Кубка світу з веслування на каное, який проходить у польському місті Познань.

Про досягнення франківської веслувальниці пише “Західний кур’єр” із посиланням на УНІАН.

26-річна українка прийшла першою до фінішу на дистанції 500 метрів. Лузан показала результат 2:12,92, випередивши представницю Угорщини Софію Кішбан (2:16,85) і хорватську спортсменку Ванесу Тот (2:17,39).

Варто відзначити, що це друга золота медаль для Людмили Лузан на етапі Кубка світу з веслування на каное в Познані. Напередодні представниця України також стала переможницею у веслуванні на каное на дистанції 200 метрів. Вона випередила двох спортсменок із Китаю Венцзюнь Лін і Чанвен Шуай.

Всього збірна України завоювала в Познані вже п’ять медалей. Ще одне золото здобула чоловіча байдарка-четвірка на дистанції 500 метрів, а бронзові медалі в активі Олександра Зайцева і чоловічий каное-четвірки.