Франківський аеропорт, траса Н-10 та обсерваторія: Кабмін затвердив перелік інвестиційних проектів на Прикарпатті

Кабінет Міністрів України затвердив пріоритетні інвестпроєкти на 2020-2023 роки, зокрема в Івано-Франківській області.

Про це на фейсбук-сторінці повідомив начальник управління туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко, пише Західний кур’єр.

На Івано-Франківщині фінансуватимуть такі проєкти:

Міжнародний науковий центр «Обсерваторія» на горі Піп Іван – платформа розвитку Карпатського регіону. Кошти державного та місцевого бюджетів, міжнародна технічна допомога.

Реконструкція аеродрому міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ». Кошти державного та місцевого бюджетів, кошти інвестора.

Покращення стану (ремонт) та заходи з підвищення безпеки дорожнього руху автодороги Н-10 Стрий-Чернівці. Кошти інвестора, які можуть бути залучені на умовах державно-приватного партнерства.

Довідково: Автошлях Н 10 — автомобільний шлях національного значення на території України, Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — пропускний пункт Мамалига. Проходить територією Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Починається у Стрию, проходить через Болехів, Долину, Калуш, Івано-Франківськ, Коломию, Заболотів, Снятин, Чернівці, Новоселицю, і закінчується на пропускному пункті Мамалига на кордоні з Республікою Молдова, де переходить у молдовський автошлях M14.

До її складу також входять під’їзди до міст Івано-Франківська (4,1 км) і Тисмениці (6,8 км).

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.