Франківський драмтеатр розпочне новий сезон мистецьким проєктом “Бій за Україну”

Вже 14 серпня Франківський драмтеатр розпочинає 84 театральний сезон із благодійного показу мистецького проєкту «Бій за Україну» у місті Тернопіль.

А 16 серпня о 18:00 відбудеться відкриття сезону на рідній сцені в Івано-Франківську. Про це йдеться у повідомленні пресслужби театру, пише “Західний кур’єр”.

“Мистецький проєкт «Бій за Україну» — це один із проявів нашої боротьби на культурному фронті. Поки наші захисники і захисниці боронять нас на передовій, ми боронимо нас у тилу, готуючи та реалізовуючи культурні продукти і підтримуючи бойовий дух”, – кажуть у театрі.

Національний Президентський оркестр та Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка об’єдналися, щоб підтримати нескорену націю і зібрати кошти на підтримку ЗСУ та подякувати країнам, які разом з нами на шляху до перемоги.

Учасники: Національний президентський оркестр (художній керівник народний артист України Анатолій Молотай, диригент підполковник Максим Гусак), солісти Вікторія Осадчук, Сергій Гурець, актори Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, зірка театру і кіно Ірма Вітовська, переможець телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни» Сергій Лазановський, Хор Felicio (художній керівник — Наталія Байдак) і неймовірний український вокальний дует народних артисток України Сестри Тельнюк. Ведучий – заслужений артист України Oleksiy Gnatkovskiy.

Постановка н. а. України, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Rostislav Derzhypilskyy.

Квитки онлайн: https://if.kontramarka.ua/uk/bij-za-ukrainu-74484.html та у касі театру.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.