Галицько-бурштинські «Карпати» здобули чергову перемогу у чемпіонаті України (додана таблиця)

Завершився матч 5 туру чемпіонату України з футболу у другій лізі ПФЛ (група «А»). Команда «Карпати», котра представляє футбольну Галичину, впевнено на виїзді здолала «Волинь-2» – пише “Західний кур’єр“.

Голи у матчі забивали Богдан Козак (25 хв) та Роман Лебедь (з пенальті, 41 хв).

У другому таймі галицько-бурштинська команда могла ще неодноразово забивати, проте фортуна була на боці господарів. А вже в кінцівці матчу «Волинь-2» залишилась у меншості: за фол останньої надії на Верещаку пряму червону картку отримав Кузьмич. Проте могли «Карпати» і пропустити – на доданих хвилинах м’яч влучив у бокову стійку воріт Вульчина.

Також сьогодні відбулися ще два матчі у групі «А»: львівські «Карпати» поступились вдома «Рубікону» 1:2, а «Буковина» із «Поділлям» розкатали нульову нічию.

Завтра відбудуться ще два матчі у «західній» групі: «Ужгород» прийматиме «Ниву» з Вінниці, а «Епіцентр» проекзаменує «Чайку».

Склад «Карпат» (старт):  Вульчин О., Поручинський І., Матушевський О., Кримінський Б., Заваляк В., Вербний Н., Козак Б., Лебедь Р., Мердєєв В., Деда Я., Бей А.

На заміну виходили: Орнат А., Антошик О., Томин Т., Верещак Ю.

Станом на вечір, 3 жовтня команда «Карпати» (президент Володимир Магаль) із 8 заліковими пунктами  виходить на третю сходинку у турнірній таблиці.  Вище наразі тільки “Ужгород” (12) та “Поділля” (9).