Галицькі «Карпати» зіграли внічию із «Діназом»

Сьогодні відбувся матч 20 туру чемпіонату України з футболу у другій лізі (група «А») – пише “Західний кур’єр

Галицько-бурштинські «Карпати» приймали на полі у Бурштині команду із міста Вишгород, Київської області.

Перший тайм запам’ятався боротьбою, великою кількістю поданих кутових та жовтими картками. Видно було, що обидві команди налаштовані на перемогу.

Також на двох команди зробили по два небезпечні випади, котрі завершились ударом. «Карпатівці» були ближчими до взяття воріт, проте м’яч після удару влучив у бокову стійку.

Основне у матчі відбувалося в другому таймі.

Спочатку гравець «Діназа» Шевченко Владислав не реалізував одинадцятиметровий – Остап Вульчин у красивому стрибку парирував м’яч і не дозволив гравцям суперника зіграти на добиванні (79 хвилина). А вже на 85 хвилині Хомченко, сам створивши собі момент, влучно і потужно пробив під перекладину воріт Крупиченка. 1:0.

І вже, коли здавалося, що «Карпати» втримають перемогу, помилкою захисної ланки господарів скористався Бовтрук, котрий з-під ніг захисників пробив у дальній від воротаря кут воріт. Вульчин виручити не зміг, адже фактично не бачив моменту удару. 1:1 (92 хвилина).

Правда «карпатівці» апелювали до можливого офсайду під час гольової атаки гостей, проте рахунок залишився в силі. Команди набирають по одному заліковому пкнкту і продовжують боротьбу за підвищення у класі. Як кажуть, нічия на користь суперників.