“Геть з України”: новий трек переможця “Голосу країни-11” Сергія Лазановського б’є рекорди у мережі

Співак з Прикарпаття Сергій Лазановський, який здобув перемогу в одинадцятому сезоні “Голосу країни”, випустив нову пісню. Трек, написаний за мотивами народної пісні “Гей соколи”, настільки “зайшов” слухачам, що за кілька днів зібрав мільйони переглядів в соціальних мережах.

Артист каже – вірив, що його творчість знайде свого слухача, однак на такий колосальний успіх не сподівався. Пісня створена в колаборації з акордеоністом-віртуозом DIRESН, пише Західний кур’єр з посиланням на КАРАВАН.

“Я побачив у Тікток, як DIRESH грає на акордеоні пісню “Гей Соколи”. І тоді зрозумів, що дуже хочу створити якусь оптимістичну композицію, слова якої відображали б те, що у нас зараз відбувається і що болить. Написав йому в особисті повідомлення, він відразу погодився і за кілька днів записав акордеон з музикою і надіслав мені.

Пісня вийшла дуже вайбова і націлена на перемогу, геть усіх орків з України. Ми були несподівано вражені такою реакцією українців, кількість переглядів вже за перші дні просто зашкалювала. Звичайно, дуже раді, що нас почули мільйони, це надихає на створення класного українського музичного продукту”, – прокоментував свій новий хіт Лазановський.

Надалі Сергій Лазановський готує нові релізи. Окрім того, співак не залишається осторонь війни в Україні та активно допомагає Збройним силам України: влаштовує онлайн-збори коштів, виступає в центрі рідного Івано-Франківська, а виручені кошти також відправляються на передову.

Один з реалізованих зборів співака – кошти на придбання автівки Mitsubishi Pajero для прикордонного загону, який захищає нашу країну на Луганщині. Також Сергій Лазановський|RIDNYI активно веде соцмережі: зокрема, у ТікТок публікує патріотичні ролики, демонструючи самобутність української культури.

Відео у фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/LazanovskyiSerhii/videos/597615278252197

Відео у Instagram: https://www.instagram.com/tv/Ce5ivbYo-Rb/

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.