Гірські річки Прикарпаття та Буковини поповнили цінними видами риб (ФОТО)

Понад 181 тисячу екземплярів дунайського лосося, райдужної і струмкової форелі випущено у гірські річки Чернівецької та Івано-Франківської областей торік. Ці види риб вирощено на державному підприємстві «Рибоводний форелевий завод «Лопушно», що на Вижниччині.

Про це повідомляє Державне агентство рибного господарства України, пише Західний кур’єр. 

Загалом у 2020 році державні рибовідтворювальні комплекси у водойми України вселили понад 16,1 мільйона екземплярів молоді риб. Це на 5% більше запланованого показника та на 3% більше, ніж торік.

«Поповнення популяцій водних біоресурсів – один із пріоритетних напрямів Держрибагентства і важлива складова розвитку рибної галузі. Випуск молоді цінних видів риби покращує стан іхтіофауни та збільшує рибне багатство наших водойм», – зазначила Голова Держрибагентства Ганна Шишман.

Так, за рахунок державного бюджету чотирма державними рибовідтворювальними комплексами в 2020 році випущено у водойми по всій території України майже 11 млн екземплярів рослиноїдних видів риб та коропа, 1,6 млн екземплярів стерляді та осетра російського і понад 3,4 млн екземплярів щуки, сома та судака.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.