Глава УГКЦ закликав ніколи не голосувати за священників, які балотуються в депутати

У своїй доповіді “Дар свободи”, яку глава УГКЦ Святослав Шевчук виголосив на “Обнові-фест” у Чернівцях, патріарх згадав про роль Церкви у громадському житті українського суспільства.

Першоєрарх наголосив, що священники не можуть ставати депутатами. Про це повідомляє “Західний кур’єр” із посиланням на “Молодий буковинець”.

“У сучасному світі, коли ми говоримо про соціальне вчення Католицької Церкви, ми говоримо про партнерські стосунки між Церквою та суспільством. Церква завжди повинна залишатися зі своїм народом, бути частиною громадянського суспільства. Можливо, породжувати відповідальних політиків, відповідальних будівників державного апарату. Але Церква як структура ніколи не може перебирати ті функції”, – наголосив Блаженніший Святослав.

Патріарх закликав не голосувати за священиків, які вирішили податися в депутати.

“Тому ми часом маємо певні дисциплінарні проблеми з деякими нашими священиками, які хочуть бути народними депутатами. Ніколи не голосуйте за священика, який балотується в депутати. Чуєте? Ніколи! Чому? Тому що він, найперше, не слухається своєї власної Церкви, – як він буде вас слухатися?” – сказав Глава УГКЦ.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.