Губляться або тікають з дому: На Прикарпатті минулого року розшукали майже 200 дітей

Минулого року поліцейські розшукали всіх зниклих дітей. Кожний випадок – це окрема історія та драма. Одні діти просто губляться, інші – тікають з дому. На щастя, на Прикрапатті не зафіксовано випадків, де б діти ставали жертвами злочинців.

За інформацією відділу ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківській області, упродовж 2021 року поліцейські регіону допомогли розшукати 178 дітей, з яких 104 – малолітні. Місцезнаходження практично усіх їх було встановлено упродовж доби, а це зменшує ризики вчинення щодо них протиправних дій.

Поліцейські радять батькам заздалегідь подбати про дозвілля школярів, аби убезпечити їх від ризикованих факторів. Правоохоронці наполягають на суворому контролі дорослих за місцезнаходженням і зайняттями неповнолітніх:

«Нагадуйте дітям правила безпечної поведінки в оселях, на вулиці, у транспорті тощо. У разі виникнення неприємних ситуацій, заручіться підтримкою поліції. Телефон «102» працює цілодобово», – звертається до батьків начальниця ювенальної превенції в області Алла Бойчук.

Пам’ятайте, ваша дитина – це насамперед ваша відповідальність, а успіх розшуку дитини залежить від швидкого звернення рідних та небайдужих громадян до правоохоронних органів. Адже в пошуку дітей дуже важливі перші години.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.