Інженер технагляду буде покараний за будівництво амбулаторії зі збитками понад 300 тис. грн

За процесуального керівництва Коломийської окружної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно інженера технічного нагляду за  видачу підроблених офіційних документів та зловживання повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. ч.2,3 ст. 358, ч. 3 ст. 365-2 КК України).

Про деталі справи йдеться у повідомленні пресслужби обласної прокуратури, інформує “Західний кур’єр”.

За даними слідства, обвинувачений, здійснюючи технічний нагляд за будівництвом амбулаторії сімейної медицини на території Коломийського району, підписав акти приймання будівельних робіт із неправдивими даними щодо обсягу робіт.

Таким чином він, розуміючи, що фактично виконані будівельні роботи не відповідають проєктним рішенням, надав неправдивим відомостям офіційного статусу та передав їх для оплати.

На підставі цього з місцевого бюджету упродовж вересня-листопада 2019 року було зайво перераховано понад 300 тис. грн.

Обвинувальний акт щодо зловмисника прокурори скерували до суду.

Довідково: санкцією ч. 3 ст. 365-2 КК України за зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.