Івано-Франківщина долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Сьогодні Івано-Франківськ  долучився до цієї акції. На Вічевому майдані структурні підрозділи ОВА, обласні управління, служби та міжнародні організації представили інформаційні матеріали з актуальних питань щодо подолання домашнього насильства задля привернення уваги громадськості до цієї проблеми.

У заході взяла участь заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, пише “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу обласної державної адміністрації.

Посадовиця зазначила: «Сьогодні ми приєднуємося до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Тематика є надзвичайно актуальною, оскільки у нашій країні війна. Ми бачимо, що стрімко збільшується кількість заявників, які страждають від домашнього насильства та військових загарбників. В Івано-Франківській області надійшло більше дев’яти тисяч звернень щодо домашнього насильства і більшість із них – від жінок».

Додамо, що в обласній військовій адміністрації налагоджена робота щодо вирішення таких актуальних проблемних питань. В області працюють п’ять мобільних бригад щодо профілактики домашнього насильства.

У Верховині діє стаціонарний центр на тридцять ліжко-місць для людей, яким необхідна психологічна підтримка. Такі ж притулки функціонують в Івано-Франківську та Калуші.

На Прикарпатті також працює шелтер, який надає реабілітаційні послуги особам, постраждалим від домашнього насильства. Найближчим часом завдяки благодійникам буде відкритий ще один такий центр на 30 ліжко-місць.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.