Івано-Франківськ отримає шість вживаних тролейбусів, як гуманітарну допомогу з Чехії

Найближчим часом парк тролейбусів обласного центру може доволі серйозно зрости. Івано-Франківськ веде переговори, щодо поставки шести б/у тролейбусів з Чехії.

Про це повідомили на сторінці КП “Електроавтотранс” ІФ, інформує Західний кур’єр.

Попередньо можливість їх передачі, як гуманітарну допомогу, обговорили генеральний консул Чеської Республіки Давід Нови та його заступник Владімір Кадлец з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим.

«Мова йде про одиночні низькопідлогові тролейбуси Skoda 24Tr Irisbus з чеського міста Їглава. Найближчим часом представники підприємства планують обговорити з чеськими колегами організаційні, технічні та логістичні питання отримання техніки», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, скоро на вулиці міста виїдуть ще п’ять спарених б/у тролейбусів Graf and Stift (MAN), які вже добре знайомі пасажирам міста. Вони доповнять 12 аналогічних тролейбусів цієї моделі, які успішно експлуатуються в Івано-Франківську протягом майже шести років. Ці транспортні засоби закуплені в рамках Програми розвитку комунального транспорту міста Івано-Франківська.

«Необхідність збільшення кількості тролейбусів пов’язана з складною ситуацією на ринку палива та його високою ціною, через що випуск автобусів у місті скорочено.

Отримання тролейбусів надзвичайно актуальне, у зв’язку з майбутнім відкриттям нової тролейбусної лінії та допоможе забезпечити нові маршрути екологічно чистим видом транспорту.

На жаль, закупівля нового рухомого складу в теперішніх умовах є неможливою, а міжнародні проєкти, в яких бере участь підприємство «Електроавтотранс» тимчасово призупинені», – додають у комунальному підприємстві.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.