Івано-Франківська архієпархія УГКЦ передала швидку допомогу для Чорнобаївки

У вівторок, 21 березня, на подвір’ї Архієпархіального управління архієпископ і митрополит Івано-Франківський владика Володимир Війтишин спільно з єпископом-помічником владикою Миколою Семенишиним здійснив Чин освячення ще однієї карети швидкої допомоги, яка служитиме для потреб цивільного населення у Чорнобаївці, що на Херсонщині.

Службовий автомобіль отримали в дар завдяки клопотанням італійської громади апостольського екзархату УГКЦ в Італії, з м. Мілан. Про це повідомляють у Департаменті інформації архієпархії, пише “Західний кур’єр”.

«Дякуємо нашим жертводавцям та усім, хто працював для того, аби ми могли передати цей транспортний засіб для допомоги потребуючим. У теперішньому часі це дуже потрібно, а тому ми підносимо свої молитви, щоб милостивий Господь всіх благословив та взяв під свою опіку. Просимо, аби скоро настав мир, а ми зустрілися всі разом, прославляючи Всевишнього Господа», – зазначив владика Володимир Війтишин.

Автомобіль швидкої допомоги передали заступнику голови міської військової адміністрації м. Генічеськ Сергію Дудці.

Відтак військовослужбовець розповів про Чорнобаївку, славнозвісне, стійке село на Херсонщині. Пан Сергій зазначив, що це його рідне село, тому добре знає, у чому там залишається потреба.

«Чорнобаївка зараз деокупована, однак продовжує перебувати під постійними обстрілами зі сторони рашистів. Сьогодні всі населені пункти довкола Херсона знаходяться під великою ракетною небезпекою. У цих селах люди живуть у постійному страху, із постійними думками про небезпеку. Від усієї Херсонщини дякую за те, що турбуєтеся про нас. Дякую, що тепло приймаєте нас на Франківщині і передаєте допомогу тим, хто залишився в окупації», — додав на завершення заступник голови міської військової адміністрації міста Генічеськ.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.