Івано-Франківська область подала 32 проєкти на фінансування за рахунок коштів держбюджету та Євросоюзу

Заявники з усіх регіонів України подали понад 800 проєктів, з яких Міністерство розвитку громад та територій України допустило до експертної оцінки 739.

Від Івано-Франківської області у конкурсному відборі братимуть участь 32 проєкти сукупною вартістю 457,2 млн грн, з яких 338,7 млн грн заплановано профінансувати за рахунок коштів державного бюджету. Про це інформує “Західний кур’єр”, посилаючись на пресслужбу ОДА.

Подані проєкти стосуються розвитку туристичної галузі в області, підтримки підприємницької діяльності у сільській місцевості та розвитку депресивних територій. Серед замовників проєктів – Івано-Франківська ОДА (8 поданих заявок), виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (7 заявок), один проєкт подано агенцією регіонального розвитку та 16 проєктів – територіальними громадами області.

Найбільшу кількість заявок подано за програмою «Розвиток туризму» – 12 проєктів загальною вартістю 226,2 млн грн. Значну питому вагу складають також проєкти сільського розвитку, зокрема за напрямками диверсифікації підприємницької діяльності у сільській місцевості та планування сільського розвитку.

У результаті реалізації проєктів на Прикарпатті облаштують нові туристичні об’єкти, які підвищать конкурентоспроможність регіону та створять додаткові можливості для зайнятості громадян, наповнення бюджетів сільських та міських громад.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.