Із Калущини на передову відправили банно-пральний комплекс для військових

Для бійців батальйону територіальної оборони Калуського району, які перебувають на передовій та виконують бойові завдання, Калуська районна військова адміністрація передала банно-пральний комплекс.

Він облаштований на базі вантажної машини Mercedes-Benz, оснащений системою обігріву повітря та трьома душовими кабінками. Про це інформують у пресслужбі ОДА, передає “Західний кур’єр”.

Як розповіла голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної державної адміністрації Світлана Онищук зараз спільно з районними військовими адміністраціями готуються ще декілька таких комплексів для наших військовослужбовців.

Цей мобільний банно-пральний комплекс забезпечить доступ до гарячої води навіть у польових умовах. Він може працювати як від генератора, так і від нагрівання альтернативними видами палива (дровами). На фронті, в екстремальних умовах, військовослужбовці матимуть змогу помитися, випрати та висушити одяг.

У Калуському районі цей проєкт реалізований завдяки зусиллям благодійників, жителів міста Калуш – Ігоря Олійника, Богдана Дем’яніва та Романа Сагана.

«Сподіваюся, що для наших військовослужбовців цей комплекс буде корисним. Щиро вдячна людям, чиїми зусиллями реалізовано такий проєкт. Такі вчинки вкотре демонструють, що наші краяни в такий нелегкий для України час не залишаються осторонь потреб військовослужбовців та роблять свій внесок у Перемогу. А Перемога, переконана, обов’язково буде, і ми наближатимемо її разом, кожен на своєму фронті!» – зазначила Світлана Онищук.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.