Кадрові ротації в пологовому: «треба, щоб жінка керувала»

В Івано-Франківську змінять керівника міського перинатального центру.

Про це під час вівторкової апаратної наради, яка відбувалася у перинатальному центрі, повідомив міський голова Руслан Марцінків, передає “Західний кур’єр”.

За його словами, Сергія Стефанка, який досі очолював заклад, переведуть на посаду заступника директора перинатального центру, а його місце займе начальниця міського Управління охорони здоров’я Марія Бойко, яку на цій посаді змінить її заступниця Алла Вацеба.

«Це комусь не сподобається, але я прийняв рішення. Зважаючи на те, що багато зроблено, є пропозиція Сергія Львовича перевести на посаду заступника, а керівником пологового будинку призначити Марію Бойко. Все-таки в пологовому будинку треба, щоб жінка керувала. Це моя особиста позиція», – пояснив своє рішення Р. Марцінків.

Водночас мер наголосив, що зауважень до роботи медичного персоналу перинатального центру у нього нема, а головним завданням нової очільниці закладу є залучення коштів для подальших ремонтів, закупівлі обладнання, покращення умов перебування пацієнтів і забезпечення конкурентоспроможності цього медичного закладу.

«Я не маю претензій до медичних послуг, але мене цікавить конкуренто­здатність цього закладу. Якщо жінки не будуть хотіти тут народжувати, то буде велика проблема. Бо вже приватна клініка заходить у місто зі своїм приватним пологовим будинком, і як ми будемо вигравати у цій конкурентній боротьбі, я не знаю, – каже Р. Марцінків. – Але  якщо ми зараз не вдамося до  радикальних заходів, то можемо залишитися без коштів для нашого перинатального центру».

Також міський голова доручив залучити до проведення ремонтів у перинатальному центрі будівельні та комунальні підприємства.

«Перший поверх віддамо будівельникам, другий поверх – комунальним підприємствам, для ремонту третього поверху будемо залучати грантові та благодійні внески. Ми це все розпишемо, кожне комунальне підприємство візьме і зробить добру справу, – каже Р. Марцінків. –  Хтось дві палати, хтось – три, а хтось, як «Водоканал» і «Теплокомуненерго», по п’ять палат відремонтує».

Івано-Франківський міський перинатальний центр розрахований на 210 ліжок. Щорічно тут лікуються майже 7 тисяч жінок, в середньому заклад приймає 2 тис. 200 пологів у рік. З Національною службою здоров’я України він уклав договорів на надання пакетів медичних послуг у 2021 році на 59 млн грн, з яких за перше півріччя надійшло 31 млн 790 тис. У зв’язку зі зростанням розміру мінімальної зарплати дефіцит бюджету закладу на виплату зарплат з нарахуваннями до кінця року сягне 6 млн грн.

Левко Кутинський

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.