Калуська громада отримає ґрант у сумі до 1,8 млн грн на системну підтримку малого та середнього підприємництва

Калуська громада перемогла у конкурсі, ввійшовши у двадцятку з 48 громад всієї України і отримає ґрант у сумі до 1,8 млн грн (еквівалент 50’000 євро)  на системну підтримку малого та середнього підприємництва.

Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда, передає Західний кур’єр.

Грант фінансується спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація MSP», яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsch Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнером з проведення грантового конкурсу та моніторингу виконання грантів став Фонд розвитку підприємництва.

«У часі воєнного стану вже неодноразово були звернення підприємців, осіб, які працюють дистанційно, щодо створення середовища, де можна було б зібратися та попрацювати, поспілкуватися. Центр підтримки бізнесу, який і буде створено відповідно до поданої заявки, передбачає облаштування простору для обміну досвідом, як представників місцевих, так і релокованих підприємств, бізнесу.

Також будуть проводитися освітні заходи для залучення охочих  до підприємницької діяльності,  надання консультації, в тому числі й щодо розробки та написання бізнес-планів, формуватимуться об’єднань для вирішення спільних проблем тощо», – йдеться у дописі.

Передбачається забезпечення центру безперебійним постачанням електроенегії та, відповідно, доступом до мережі Інтернет.

Реалізація зазначеного проекту відбуватиметься у співпраці з Новицькою та Верхнянською ОТГ за підтримки Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України” і в партнерстві з муніципалітетом м. Горліце (Польща).

Реалізація гранту триватиме до 30 листопада 2023 року.

Перемога в конкурсі стала можливою завдяки Тетяні Сеньків, заступниці начальника управління – начальник відділу підприємництва та грантів міської ради, яка подавала заявку.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.