Калуська громада виборола право на участь у новому проєкті з облаштування просторів

Калуська міська територіальна громада виборола право на участь у новому проєкті з облаштування просторів (хабів, коворкінгів, ресурсних центрів).

Про це на своїй сторінці в мережі повідомив міський голова Калуша Андрій Найда, пише “Західний кур’єр”.

“Проект “Сила малих спільнот», який започаткувала громадська організація “СТЕП”, має на меті сприяти розвитку локальних громадських і волонтерських об’єднань та посилити міжсекторну взаємодію на рівні громади в умовах російсько-української війни”, йдеться у дописі.

Всього було подано заявки від 35 громад з чотирьох областей.

Представниками громадської організації, яка ініціювала проект, було опрацювано подані матеріли, також, вивчено зміст сайту міської ради та сторінки громадських організацій у соцмережах. І тільки дванадцять громад були обрані для участі в ІІ етапі проекту, який передбачає участь у тренінгах, воркшопах та інших заходах.

“Це чудова новина. Адже, пройшовши всі етапу проекту, громада матиме можливість отримати фінансування громадських ініціатив, а саме — облаштування просторів (хабів, коворкінгів, ресурсних центрів), – зазначає міський голова Калуша. – А участь у проєкті стала можливою завдяки заступниці начальника управління – начальниці відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста Тетяні Сеньків, яка оформила та подала відповідні документи”.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.