Калуський суд позбавив волі юнака за скоєний розбій, зберігання зброї та вирощування конопель

Калуський міськрайонний суд завершив розгляд кримінальної справи про обвинувачення 24-річного обвинуваченого, який  вчинив напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, зберігав вогнепальну зброю та бойові припаси без передбаченого законом дозволу; та незаконно посіяв і вирощував коноплі у кількості десяти рослин.

Пише Західний кур’єр з посиланням на пресслужбу суду.

Обвинувачений у суді визнав свою вину у вчинені кримінальних правопорушень, які йому інкримінуються. Пояснив, що точної дати не пам’ятає, але пригадує, що зранку одного осіннього дня прогулювався по місту. На пішохідному переході біля технікуму зіштовхнувся з потерпілим і через це поконфліктував з ним. В потерпілого з собою була сумка. Після цього пішов додому і взяв пістолет та побіг на автобусну зупинку. Там зайшов в автобус, дістав пістолет і погрожуючи ним забрав в потерпілого сумку, в якій були особисті речі потерпілого. З цією сумку вибіг з автобуса і покинув місце події.

Зазначений пістолет і набої до нього він знайшов біля кафе в 2015 році. Він усвідомлював, що це вогнепальна зброя. Віднайдений пістолет з набоями він переніс до квартири, де проживає, і там зберігав.

Щодо рослин коноплі, які були віднайдені в нього під час обшуку, то пояснив, що він посадив їх приблизно за тиждень до того, як був проведений обшук.

Зазначив, що потерпілому завдану шкоду відшкодував в повному обсязі. За вчинене розкаюється, просив суворо не карати, обіцяє, що в подальшому правопорушення не вчинятиме.

При призначенні покарання, суд врахував, що на момент вчинення вище описаних кримінальних правопорушень обвинувачений уже мав судимість відповідно до вироку Калуського міськрайонного суду за ч. 2 ст. 186 КК України. Водночас юнак на шлях виправлення не став, натомість скоїв нові умисні кримінальні правопорушення.

Згідно із висновком досудової доповіді, складеної Калуським міськрайонним сектором філії ДУ «Центр пробації» встановлено, що виправлення юнака без позбавлення волі або обмеження волі може становити високу небезпеку для суспільства.

Тому суд вирішив призначити обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки 9 місяців та зарахував йому у строк покарання, строк його попереднього ув’язнення.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.