Карітас Івано-Франківської архієпархії УГКЦ провів благодійну акцію «Мить добра»

Карітас Івано-Франківської архієпархії УГКЦ вже вкотре провів благодійну акцію «Мить добра» для потребуючих осіб.

На благодійний захід, який відбувається щочетверга, прибуло 100 осіб із числа внутрішньо переселених людей та місцевих мешканців, пише “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу благодійної організації.

Завдяки праці волонтерів Карітасу кожен, хто прийшов на благодійну акцію, мав нагоду підібрати необхідні для себе речі – сезонний одяг та взуття.

Родини, які мають маленьких дітей, під час акції мали можливість отримати дитячі іграшки, підгузки та дитячу гігієну.

Серед тих, хто прийшов на акцію, була і пані Альона із Запоріжжя, яка нещодавно стала мамою. Жінка знайшла дитячий візочок для свого маленького синочка Дмитрика.

«Ми з батьками чоловіка переїхали сюди наприкінці листопада, — розповідає пані Альона, — чоловік залишився у Запоріжжі, бо має роботу та не може її покинути. Синочок народився вже тут, на Франківщині. Із соціальних мереж я дізналась, що є можливість на акції отримати допомогу для дитини та навіть не сподівалась знайти тут візочок для сина. Це стало просто чудовим подарунком, дякую вам за підтримку».

Допомога потребуючих осіб стала можливою завдяки фінансової підтримки «Карітасу Фульда» (Німеччина) Caritas im Bistum Fulda.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.