Клумба на Валах не буде коштувати місту 125 тис грн: цю клумбу підприємець місту подарує

Таку оплату передбачає договір на висадку бегоній у мармуровій крихті у формі герба ЗСУ. Але цю клумбу підприємець місту подарує. Гроші за неї місто не платитиме.

Про це на своїй сторінці в мережі повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише “Західний кур’єр”.

“Дійсно, віддавати таку суму за квіти в умовах війни не можна! Маємо більш нагальні речі, як розпорядитися коштами”, написав Р. Марцінків.

Міський голова також нагадав, що від початку повномасштабного вторгнення діє Благодійний фонд «Моє місто Івано-Франківськ», куди зі світу по нитці скидають кошти для підтримки наших військових. За весь час туди надійшло вже майже 6 млн гривень, що пішли на форму, авто, тепловізори, амуніцію та безліч витратних матеріалів.

“І це не говорячи про речі, які напряму передавали та продовжують передавати через наш «Мобілізаційний центр». Продовжуємо підтримувати наших військових всіма можливими способами. І грошима, і волонтеркою, і муралами та клумбами. Бо те, що ми можемо жити у мирному місті, гуляти, пити каву та дописувати у фейсбук – це заслуга саме захисників України,- йдеться у дописі міського голови Івано-Франківська. – Цінуймо це. Слава ЗСУ!”.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.