Коломия стане регіональним центром медичних послуг

Відбулась фінальна зустріч головних лікарів госпітального кластеру, який планують створити на основі Коломийського району. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський, пише “Західний кур’єр”. До неї доєдналися радниця міського голови Ірина Садов’як, очільник обласного департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко та голова комісії з питань охорони здоров’я Андрій Яворський.

“На основі нашого району планують створити госпітальний кластер. Головна його суть – сконцентрувати в одному місці якісні медичні послуги. Звісно, що центром кластеру буде наша лікарня. А тому назріло питання – як мають взаємодіяти лікарні Коломийського району, хто і які послуги має надавати. Тому ми сьогодні зібралися у такому широкому колі – щоб детально обговорити актуальні питання”, написав на своїй сторінці Б.Станіславський.

Спершу гостям показали можливості та потенціал Коломийської центральної районної лікарні, після чого відбулась нарада, на якій голови та всі присутні узгодили свої позиції.

“Наша районна лікарня є центром медицини Покуття. Вона також має великий потенціал, тому ми стараємося робити все можливе, щоб повністю його реалізувати. Отримавши статус центру госпітального округу, ЦРЛ підніме нашу медицину на новий рівень, і звісно люди відчують покращення”, зазначив міський голова Коломиї.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.