КП «Івано-Франківськводоекотехпром» готове до роботи в осінньо-зимовий період

Про це заявив генеральний директор «Водоекотех­прому» Роман Кімачук. За його словами, підприємство працює цілодобово і цілорічно, провело запланований комплекс підготовчих заходів і готове до виконання своїх функціональних обов’язків протягом осінньо-зимового періоду – пише “Західний кур’єр“.

Зокрема Р. Кімачук поінформував, що на Черніївському комплексі водоочисних споруд почистили відстійники і камери, постійно відбувається очищення резервуарів, проведено ремонт трансформатора. Постійно є двотижневий запас матеріалів та реагентів для очищення води і укладені угоди на їхню поставку у міру потреби.

Постійно проводяться роботи з обслуговування і ремонту мереж, замінено 30 штук запірної арматури. Побудовано і капітально відремонтовано 1298 метрів водогонів та 850 метрів каналізаційних мереж, замінено 16 вводів водопроводів до житлових будинків і промито 30 кілометрів мереж каналізації.
На станції аерації завершуються роботи з реконструкції електричної підстанції, триває відновлення мулових карт, проводиться ремонт насосних агрегатів на повітродувках.

Серед проблем гендиректор «Водоекотехпрому» назвав заборгованість з погашення кредиту Світового банку, але на це, за його словами, є об’єктивні обставини.
«Кредит передбачає використання 100% коштів, які ми збираємо. Якщо ми їх не доотримуємо, то доводиться щось недоплачувати. Пріоритетними для нас є виплата зарплат, сплата податків і розрахунки з постачальниками, – каже Р. Кімачук. – Єдине, що ми не доплачуємо, це кредит Світового банку. Ми вживаємо всіх заходів і надіємось на покращення фінансового стану підприємства, щоб зменшити заборгованість перед Світовим банком. Але з початку року заборгованість населення перед нашим підприємством зросла на 14 мільйонів».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.