Лікар-невролог із Обласної лікарні стажуватиметься в австрійських клініках

Нещодавно невролог обласної клінічної лікарні Назарій Романюк повернувся із Зальцбурга (Австрія), де взяв участь у семінарі з дитячої неврології.

Близько десяти років лікар досліджує запаморочення (головокружіння), проводить диференціальну діагностику і саме цю тему він представив як доповідач перед міжнародною медичною спільнотою,  пише “Захдіний кур’єр” із посиланням на пресслужбу лікувального закладу.

Назарій Романюк був одним із 33 учасників, єдиним представником з України, а його доповідь відзначили серед найкращих.

“Було цікаво дізнатися, які теми досліджують у країнах Європи, Мексики, Єгипту та Азії. Тим паче, кожен учасник описував клінічний випадок зі своєї практики, – говорить Назарій. – Та й загалом бути у товаристві професіоналів з різних країн додає азарту розвиватися далі та розширювати мережу контактів”.

За словами невролога, освітня програма та органзація були на високому рівні, а викладачі зі США, Швейцарії та Австрії щедро ділилися досвідом.

Як учасник семінару Назарій отримав запрошення подаватись на стажування у клініки Австрії й планує відправитися туди на навчання одразу ж після здобуття Україною перемоги у війні.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.