Люди яких професій можуть очікувати зростання зарплат?

В Україні цього року найбільше можуть зрости зарплати у сфері сільського господарства, логістики, страхування і в кур’єрів.

Водночас найважче буде працівникам авіаційного транспорту. Про це інформує “Західний кур’єр” із посиланням на “Курс України”.

Як стверджує керівник із політичних питань Київської школи економіки, колишній в.о. міністра економіки Павло Кухта, незважаючи на коронакризу, динаміка зростання зарплат українців у 2021 році не буде сильно відрізнятися від попередніх років.

“Ситуація з ростом зарплат, зазвичай, стабільна з року в рік. Зараз економіка кардинально не змінилася, тому змін чекати не варто. Можна зробити висновок, що 2021-го зарплати будуть швидше рости в тих сферах, де збільшення вже було раніше, в 2018-2019 роках”, – каже Павло Кухта.

Серед тих, кому можуть підвищити зарплати, робітники сільського господарства; логістики; страхування; інформації та телекомунікації; держуправління; оборони; кур’єри.

За останній рік погіршилася лише ситуація у сферах, які найбільше страждають від локдаунів. Частково впали зарплати працівників сфери тимчасового розміщення та організації харчування. А найбільш різке зменшення зарплат – у сфері авіаційного транспорту. Якщо порівняти із 2018 роком, то середня зарплата тут впала більш ніж на 40%, і поки кордони залишаються закритими, ситуація із зарплатами в авіації не покращиться.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.