Медичні заклади Долини вдруге отримали допомогу з Нідерландів

Волонтери з Нідерландів подолали за 3 дні понад 900 кілометрів, аби вже вдруге доставити допомогу для долинських медичних закладів.

Про це на своїй сторінці в мережі повідомив міський голова Долини Іван Дирів, пише “Західний кур’єр”.

“Серед привезеного вантажу – підйомники для важкохворих, лікарняні ліжка зі спеціальними термозберігаючими матрасами і ковдри. Окрім того, різне хірургічне обладнання, доплери, засоби гігієни, медикаменти. А також пральна машинка і сушильна для одягу, пляшечки і стерилізаційне обладнання до них – для дитячої лікарні”, йдеться у дописі.

Заступник міського голови Віктор Громиш вручив міжнародному волонтеру Стефану Миронюку та Президенту хору ім. Миколи Лисенка Браму Бошшарду Подяки, а від медичної спільноти їм дякувала генеральний директор КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» Ольга Ільчишин.

“У важкий для України час така гуманітарна співпраця є дуже важлива, наголошують у дописі. Щира подяка хору Лисенка, а також всім благодійникам з Нідерландів, клубу «Хойт» з містечка Хойтен, клубу «Ротарі», які фінансово й матеріально долучилися до цього вантажу. Коли нас підтримує весь світ, ми разом переможемо!”

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.