Мешканці села Копанок Калуської громади отримали понад 250 сміттєвих контейнерів

ТзОВ «Еко-Прикарпаття», виконуючи свої зобов’язання, в Копанківському старостинському окрузі завершили перший етап розподілу контейнерів для збору відходів для індивідуальних господарств.

Про це на своїй сторінці в мережі повідомив міський голова Калуша Андрій найда. За його словами, це село є другим у Калуській громаді, де підприємство проводить такі заходи, пише “Західний кур’єр”. А на черговість, як пояснювали екоприкарпатці, впливає загальний рівень проплат споживачів за надані послуги з вивезення сміття серед старостинських округів.

“Загалом, мешканці з 28 вулиць села Копанок за договорами відповідального зберігання отримали понад 250 сміттєвих контейнерів. Невдовзі ТзОВ «Еко-Прикарпаття» ще планує встановити ємності для збору сміття в районі багатоквартирних житлових будинків у с.Копанки”, йдеться у дописі.

Є в планах підприємства продовження цієї доброї ініціативи по всіх селах Калуської громади. Дуже сподіваємося, що мешканці нашої громади все більше будуть задоволені від якості надання цих послуг, які, крім вивільнення від сміття осель, садиб, територій, мають ще й важливу екологічну функцію.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.