Мешканців Прикарпаття закликають не палити суху траву

У деяких районах області ще не розтанув сніг, а люди вже розпочали активну боротьбу із господарським сміттям та залишками рослинності.

Така діяльність, яка найчастіше здійснюється випалюванням, призвела до того, що збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях. Тому рятувальники закликають мешканців краю припинити спалювання сухої трави, пише “Західний кур’єр”.

Наразі діє штормове попередження, а саме: впродовж доби 13 березня по області очікується посилення південно-західного вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпечності, жовтий), це може призвести до неконтрольованого поширення вогню на більш значні території.

“ГУ ДСНС України в області нагадує: категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці. Необхідно пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров’ю!” – йдеться у повідомленні.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.