Мешканцям Прикарпаття пропонують отримати мікрогрант на започаткування або розвиток власної справи

Постановою Кабміну від 21.06.2022 № 738 (зі змінами) «Деякі питання надання грантів бізнесу» затверджено Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Зокрема, минулого року Державний центр зайнятості прийняв позитивне рішення щодо надання коштів мікрогранту 121 особі з Івано-Франківської області (серед яких 14 осіб із числа внутрішньо переміщених), які після отримання мікрогранту зобов’язані створити не менше 247 нових робочих місць.

Про це інформують у пресслужбі Івано-Франківського обласного центру зайнятості, передає “Західний кур’єр”.

З 1 лютого 2023 року продовжила діяти програма надання мікрогрантів і у цьому році до Івано-Франківського обласного центру зайнятості на розгляд уже надійшло 57 заяв на отримання мікрогранту.

Для охочих скористатися такою можливістю необхідно:

скласти бізнес-план;

подати документи через портал «Дія»;

захистити бізнес-план;

отримати рішення та відкрити рахунок в банку;

отримати кошти та розпочати свою діяльність.

“Якщо у вас виникають будь-які питання щодо подачі заявки на отримання мікрогранту, ви можете звернутися до працівників Івано-Франківського обласного центру зайнятості, які щоденно надають консультації у телеграм-каналі https://t.me/DCZ_IF та щовівторка о 10:00 год. проводять онлайн-консультування для грантоотримувачів”, – наголошують у Центрі зайнятості.

Щоб взяти участь у онлайн-консультуванні вам необхідно заповнити анкету учасника https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqPmEF4qEBXeoMP5tD90q9KW7ZL1D3uEOepXBZqdeGMnHBVw/viewform?usp=sf_link та перейти за посиланням для участі в онлайн-зустрічі https://us05web.zoom.us/j/5820263441?pwd=MkNRM2pmRXhFQTJ5c1Q0c1UrYjBCUT09 (Ідентифікатор конференції – 5820263441. Код доступу – 12345678).

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.