Міський голова Долини зустрівся з тими, хто знайшов прихисток у громаді

Основна мета дружньої зустрічі із внутрішньо переміщеними громадянами – почути про нагальні потреби, заслухати пропозиції та спільно знайти вирішення. Адже міська рада докладає зусилля, аби їхнє перебування на території Долинської громади було безпечним та комфортним, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сайт Долинської міської ради.

«Ми однаково турбуємося про всіх – як про мешканців громади, міста – так і про гостей. Намагаємось створити умови, щоб усім було однаково комфортно. Наша сьогоднішня зустріч – це нагода почути один одного та спільно знайти вирішення болючих питань», – звернувся міський голова до присутніх.

Відтак, додав, що оперативний штаб міської ради працює з перших днів війни.

«Щоденно відбувається видача дитячого харчування тим, хто зареєстрований в ЦНАПі, або у відповідних старостинських округах. Окрім цього – одяг, засоби гігієни та інші необхідні речі. Малечі допомагають велосипедами, колясками, самокатами тощо. Ми готові підставити своє плече й надалі”, – підкреслив Долинський міський голова.

Присутніх найбільше цікавили питання щодо можливого працевлаштування на території Долинської громади, охоплення дітей освітнім процесом, підвищення рівня комунікації та доступності інформації, отримання правових консультацій, особливості здійснення електронних платежів, як отримати кваліфіковану допомогу психологів та інше.

“Обмінялися цікавими ідеями та думками. Чудово, що під час зустрічі ми досягли розуміння і побудували конструктивний діалог. Вважаю, що такі зустрічі повинні відбуватись регулярно. Сьогодні ми окреслили ті потреби, які варто взяти до уваги. Відповідні вказівки та доручення вже підготував фахівцям, в скорім часі ми зможемо допомогти, посприяти, вирішити низку питань, які турбують внутрішньо переміщених осіб», – підвів риску Іван Дирів.

На прохання присутніх, одразу після зустрічі, на офіційному сайті з’явилась нова вкладка меню “ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ”, де зібрано всю необхідну інформацію, якою цікавились ВПО.  Ця вкладка  наразі працює в тестовому режимі. Окрім цього, фахівцями відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю, для зручності комунікації створено Viber – спільноту, де учасники обмінюються думками та мають можливість прямого контакту з представниками Відділу. Запрошення до спільноти

Також на прохання учасників зустрічі додатково почала працювати нова рубрика “Обмін послугами – Долинщина“, для якої створено спеціальну групу в Facebook.  Ідея полягає в тому, що громадяни, які потребують певну послугу, але неспроможні її оплатити, зможуть запропонувати в обмін свої знання або вміння. Достатньо описати послугу та вказати побажання. До прикладу, ПРОПОНУЮ: послуги перукаря, В ОБМІН НА: фотосесію. У такий спосіб зручно обмінюватись будь-якими товарами чи послугами без грошей, з рук у руки.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.