Міський голова Івано-Франківська порадив власникам автономного опалення поки що не платити за платіжки від “Теплокомуненерго”

Франківські споживачі теплопостачання почали скаржитися на те, що ДМП “Теплокомуненерго” розсилає платіжки за централізоване опалення, які приходять і тим, хто перейшов на індивідуальне.

Причиною таких платіжок є прийняття нового тарифу за обігрів спільних площ у багатоквартирному будинку, який мають оплачувати не лише клієнти теплокомуненерго, а й мешканці всього дому.

Чимало скарг від мешканців міста отримав і міський голова Руслан Марцінків. Під час прямого ефіру сьогодні він порадив не сплачувати ці рахунки, пише “Західний кур’єр”.

“Я рекомендую поки що не платити ці кошти. Ми зараз шукаємо законний спосіб, щоби зменшити ці платіжки або взагалі щоб їх ліквідувати. “Теплокомуненерго” були змушені дотриматися законодавства і виставляти рахунки. Зрозуміло, що якщо у будинку є частина мешканців, які мають індивідуальне, а інші центральне опалення, то за труби і втрати тепла платять тільки ті, в кого централізоване. Тому тут великі суми в платіжках не мали б приходити, – заспокоїв Руслан Марцінків мешканців міста.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.