“Мрія на колесах”: як у Коломиї працює “соціальне таксі”

Діти з інвалідністю, онкохворі та залежні від діалізу тепер встигають всюди вчасно. Минув рівно рік, як коломияни зголосилися їм допомогти та поставили їхню мрію на колеса – зібрали кошти на спеціалізований автомобіль для Єдиного центру надання соціальних та реабілітаційних послуг.

Про те, як зараз працює у Коломийській громаді послуга “соціального таксі”, повідомив міський голова Богдан Станіславський, передає “Західний кур’єр”.

“Так, це було рівно рік тому, у “Щедрий вівторок”. І зараз ця машина дуже допомагає тим, хто цього потребує. Треба підвезти у лікарню – легко, у будь-який інший заклад соціальної сфери, місцевого самоврядування чи державної влади – без проблем”, – йдеться у повідомленні.

Загалом зараз послуги “соціального таксі” виконують три автомобілі. Це машина, яку купили за зібрані кошти, та авто, що було раніше. Також додався автомобіль, який для Коломиї передало німецьке місто Людінггаузен.

За дев’ять місяців цього року ці три машини здійснили 2089 виїздів. Вони допомогли та продовжують допомагати щонайменше 56 людям.

“Рік тому ми зробили направду дещо неймовірне. І це запустило ланцюг добрих подій, які зараз полегшують життя людям з інвалідністю. Тому продовжуємо працювати в тому ж дусі”, – зазначив міський голова.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.