На Богородчанщині «оселились» екзотичні хижаки (ФОТО)

В селі Підгір’я Богородчанської ТГ триває будівництво розважально-освітнього комплексу «Парк Кайнозою».

Скульптурна композиція сім’ї велетенських мамонтів, яку встановили минулоріч при в’їзді у село Підгір’я, вже стала улюбленою фотозоною для мешканців та гостей Богородчанщини.

На території майбутнього розважального комплексу разом з доісторичними мамонтами проживають дорослі екзотичні хижаки – два леви та тигр.

Кореспонденту «Західного кур’єра» вдалось зробити фото тварин крізь огорожу, адже наразі до них туристів ще не пускають.

Два леви і тигр живуть у вже збудованому сучасному вольєрі, безтурботно граються і охоче позують для фотосесії цікавих відвідувачів із-за огорожі.

Довідково: Як повідомляють на сайті N+K Architectvra, «Парк Кайнозою» — це розважальний та освітній парк, розміщений на 8 га території з рівнинним рельєфом. Тематика парку — епоха Кайнозою — історична ера, що почалась 66 мільйонів років тому і триває досі.

На території розважального комплексу, окрім скульптурної композиції «Мамонтів» та вольєра з живими екзотичними хижаками, планують звести музей-галерею з діорамами, що розповідатимуть історію створення та розвитку життя на Землі, лабіринт з туристичних стежок, які вестимуть до скульптурних композицій та кілька цікавих атракцій: альпін-парк та скеледром.

Проєкт

Головне фото – ілюстративне.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.