На Богородчанщині виявили забруднення річки та земельних ділянок нафтопродуктами

На адресу Державної екологічної інспекції Карпатського округу надійшло колективне звернення жителів с. Загір’я Дзвиняцької ТГ Івано-Франківської області щодо  забруднення нафтопродуктами земельних ділянок та водних ресурсів в с.Луквиця  Дзвиняцької сільської ради.

Пише Західний кур’єр з посиланням на пресслужбу екологічної інспекції.

У зв’язку з забороною на проведення заходів державного нагляду контролю, Інспекцією  скеровано дане звернення  до ГУНП України в Івано-Франківській області. За результатами розгляду зазначених матеріалів внесено відомості  до ЄРДР за ст. 236 КК України (Порушення правил екологічної безпеки, що спричинило  екологічне забруднення значних територій).

21.07.2022 року державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції Карпатського округу слідчими підрозділами ГУНП в Івано-Франківській області, в рамках відкритого кримінального провадження по вищезазначеній справі, залучено в якості  спеціалістів для огляду місця події. В ході  заходу проведено заміри земельних ділянок  прибережно-захисної смуги річки Луквиця, які забруднені нафтопродуктами та відібрано зразки ґрунту та води для подальшого експертного дослідження.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.