На Івано-Франківщину переїхали майже 50 підприємств з регіонів, де ведуться бойові дії

Станом на сьогодні більше 150 суб’єктів господарювання розглядають можливість переїхати на Івано-Франківщину, з них вже переїхали 47 підприємств, з яких 25 розпочали роботу та випуск продукції.

Про це повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук у своєму Telegram каналі, інформує Західний кур’єр.

«Івано-Франківщина – тилова область, на яку в умовах сьогодення покладається завдання щодо забезпечення внутрішньо переміщених осіб, а також сталого розвитку економіки. Саме тому для нас важливо, щоб підприємства працювали, створювалися нові робочі місця, зокрема, і для внутрішньо переміщених осіб, – повідомила Світлана Онищук. – Міністерство економіки України направило нам понад пів тисячі заявок для опрацювання.

Наразі три сотні таких запитів нами вже розглянуто та надано пропозиції. Також варто зазначити, що понад 47 підприємств уже переїхали на Прикарпаття через бойові дії у місцях їх діяльності, 25 – розпочали випуск власної продукції».

Керівниця області зазначила, що релоковані підприємства спеціалізуються на пошитті одягу, виготовленні матраців, будівництві модульних будинків, виробництві кондитерських та м’ясних виробів, машинобудуванні та металообробці.

В очікуванні на державну підтримку у перевезенні техніки і обладнання перебуває 9 підприємств.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.