На Калущині чоловік надавав копняків жінці та підбив їй око: потерпіла у суді відмовилась від обвинувачення

У судовому засіданні під час розгляду справи, потерпіла відмовилася від обвинувачення.  

Згідно матеріалів справи в березні цього року обвинувачений перебував на території господарства в с. Копанки, де між ним та потерпілою на ґрунті особистих неприязних відносин, які склалися між ними давно, виникла словесна суперечка.  В подальшому суперечка переросла в бійку, чоловік накопав жінку. Потерпіла впала на землю тоді обвинувачений сів зверху та підбив око і завдав інших ударів в ділянку шиї і ключиці.

Пише Західний кур’єр з посиланням на пресслужбу Калуського міськрайонного суду.

Внаслідок умисних протиправних дій обвинуваченого, потерпілій було спричинено тілесні ушкодження, які відповідно до висновку судово-медичної експертизи відносяться до легких тілесних ушкоджень.

«Потерпіла в судовому засіданні повідомила, що відмовляється від обвинувачення у цьому кримінальному провадженні та просила його закрити. Зазначила, що жодних претензій матеріального та морального характеру до обвинуваченого у неї немає», – йдеться у повідомленні.

Прокурор та обвинувачений також не заперечили проти задоволення клопотання.

Суд, заслухавши думку учасників процесу, вирішив закрити провадження у справі.

Довідково: кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження), відноситься до кримінального провадження у формі приватного обвинувачення і розпочинається лише на підставі заяви потерпілого. Коли потерпілий відмовляється від обвинувачення, то це є безумовною підставою для закриття кримінального провадження.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.