На Прикарпатті кожен населений пункт матиме державного «наглядача»

Проблеми кожної людини завжди повинні бути на постійному контролі представників влади. На цьому 21 вересня під час щотижневої онлайн-наради акцентував увагу голова обласної державної адміністрації  Віталій Федорів.

Він, зокрема, зазначив, що для виявлення проблем, які наявні в кожному населеному пункті, ефективного їх вирішення, необхідно змінити підходи до стратегії роботи кожного державного службовця, пише Західний кур’єр.

«Щоб ефективно та своєчасно вирішувати проблемні питання кожного жителя області, незалежно від місця його проживання, необхідно налагодити конструктивний діалог між органами державної влади та прикарпатцями, – наголосив Віталій Федорів. – Від тепер кожен державний службовець відповідатиме за певні населені пункти області, вивчатиме проблематику населеного пункту та нагальні питання, які турбують його жителів».

У разі необхідності спрямування фінансового ресурсу для розв’язання проблемних питань, органи влади залучатимуть соціально-відповідальний бізнес та представників громадськості, зокрема, меценатів, активістів.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.