На Прикарпатті поліцейські вилучили підроблене посвідчення тракториста-машиніста

На Івано-Франківщині зафіксовані випадки підробок посвідчень тракториста–машиніста.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби Івано-Франківщини, передає “Західний кур’єр”.

Так, у травні 2021 року за окремим фактом у Коломийському відділі поліції Головного управління Національної поліції в Івано–Франківській області після вилучення підробленого посвідчення тракториста-машиніста відкрили кримінальне провадження за ознаками кримінального проступку, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України.

“Доводимо до відома населяння краю: відповідно до чинного законодавства окремі функції у системі інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу – зокрема, реєстрації та обліку машин, видачі посвідчень тракториста-машиніста – покладені на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. На Прикарпатті такі повноваження виконує Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області”, – йдеться у повідомленні.

Для реєстрації, перереєстрації чи зняття з обліку сільськогосподарської техніки фізичним або юридичним особам необхідно звернутись до працівників сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в області із визначеним переліком документів (перелік документів (адреси, контактні телефони спеціалістів та перелік документів можна знайти на сайті Головного управління за посиланням https://vetif.gov.ua/…/%D1%80%D0%B5%D1%94%D1%81%D1%82…).

Посвідчення на право керування тракторами та іншими машинами видається особам, які пройшли медичний огляд у порядку, встановленому МОЗ, професійну підготовку (перепідготовку або підвищення кваліфікації) відповідно до навчальних планів і програм, а також склали теоретичний і практичний іспити (під час теоретичного іспиту перевіряються знання правил дорожнього руху і технічної експлуатації машин, під час практичного іспиту перевіряються навички керування машинами тих категорій, які заявлені для отримання посвідчення).

Остерігайтесь шахраїв та дотримуйтесь норм закону!

У випадку наявності інформації про зловживання, фальсифікацію посвідчень тракториста-машиніста чи інші шахрайські дії – звертайтесь до Національної поліції – тел. 102.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.