На Прикарпатті поліцейські зафіксували майже півтори сотні звернень щодо домашнього насильства за місяць

З метою постійного контролю та превенції правопорушень, пов’язаних із насильством в сім’ях, поліцейські Івано-Франківщини продовжують працювати в посиленому режимі та оперативно реагувати на всі прояви насильства. Також правоохоронці щоденно аналізують заяви й повідомлення, пов’язані з домашнім насильством, аби вчасно надати допомогу людям.

Загалом, від початку поточного року поліцейські мобільної групи відреагували на 144 звернення з приводу вчинення домашнього насильства. Більшість цих повідомлень подані жінками – 53, чоловіками – 9 та дітьми – 18. Про таку статистику лише за один місяць повідомили у поліції Прикарпаття, пише “Західний кур’єр”.

До адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового) притягнуто 53 правопорушників, винесено 53 термінові заборонні приписи домашнім кривдникам та розпочато 3 кримінальні провадження.

“Нагадаємо, в Івано-Франківську продовжує свою роботу мобільна група з протидії домашнього насильства. Поліцейські цілодобово реагують на повідомлення про протиправні дії за фактами вчинення домашнього насильства та вживають усіх заходів аби припинити правопорушення, притягнути винних осіб до відповідальності та мінімізувати негативні наслідки постраждалих”, – кажуть правоохоронці.

Поліція Івано-Франківщини звертається до громадян не замовчувати про домашнє насильство! Якщо ви стали жертвою насильства або вам відома інформація про особу, стосовно якої вчиняється домашнє насильство, – не зволікайте, а інформуйте поліцію за номером 102.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.