На Прикарпатті провели робочу зустріч із ініціаторами створення Калуського індустріального парку

Створення нових майданчиків для бізнесу є основою розвитку економіки регіону.

Вчора на Прикарпатті провели робочу зустріч із ініціаторами створення Калуського індустріального парку, представниками ТОВ «Ч.А.С.».

Про це повідомили на сторінці Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Засновник парку Анатолій Чумичкін презентував проєкти, які планують тут реалізувати до 2030 року, пише “Західний кур’єр”. На найближчі два роки запланована реконструкція адміністративної будівлі та фасадної частини комплексу, а в подальшому – будівництво сучасних корпусів 5 та 6 черги, повний розвиток індустріального парку – виробничо-складські комплекси площею 70620 м.кв.

“На території індустріального парку планується створити майже 1200 робочих місць, що є надзвичайно важливим на сьогодні для нашого регіону, – каже голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук. –  Ми, в свою чергу, засвідчили свою підтримку у реалізації цього надзвичайно важливого для області проєкту та всіляко допомагатимемо у пошуку потенційних інвесторів для реалізації інвестиційних проєктів”.

Під час розмови говорили про проєкт «GEIPP Ukraine», який реалізується в Україні Організацією об‘єднаних націй з промислового розвитку. Власне Калуський індустріальний парк «Калуш індастріал ХАБ» обраний Організацією об‘єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) для надання Міжнародної технічної допомоги у трансформації його в еко-індустріальний парк.

В Україні лише п‘ять з 55 індустріальних парків можуть бути трансформовані в еко-індустріальні. У 2022 році додали й Калуський.

“Нагадаю, що на Івано-Франківщину переїхали понад 70 підприємств із різних областей нашої держави, а третя частина з них розмістилась у Калуші. Дуже важливо продовжувати розвивати економіку і створювати робочі місця навіть у такий складний для нас час, – наголошує С. Онищук. – Разом працюємо задля нашої Перемоги!”

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.