На Прикарпатті шукають можливості для співпраці зі Словаччиною

Словацька Республіка з перших днів війни підтримує нашу країну і вже прийняла понад 25 тисяч українських біженців. Сьогодні словацькі колеги пропонують долучитися Прикарпаттю до спільних інвестиційних програм, щоб можна було залучити фінансовий ресурс для розвитку нашої області.

Про це йшлося під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук із радником прем’єр-міністра Словацької Республіки Едуардом Бурашом, котрий із робочим візитом відвідав нашу область, пише “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу ОДА.

“Івано-Франківщина отримала пропозицію щодо створення Європейської групи територіального співробітництва, у межах якої буде можливість брати участь у європейських інвестиційних програмах, спрямованих на розвиток регіонів, – підбила результати перемовин очільниця Прикарпаття. – Також обговорили перспективи пошуку регіону-побратима для області, що допоможе тісніше співпрацювати зі словацькими партнерами, та запрошення на Дні Івано-Франківщини, які відбуватимуться у місті Кошице”.

На переконання Світлани Онищук, це стане доброю нагодою презентувати потенційні можливості області і таким чином знайти нових партнерів для обопільної співпраці.

Керівниця області поділилася із радником потребами у створенні реабілітаційного центру для допомоги нашим захисникам і захисницям, котрі постраждали внаслідок бойових дій, а також у підтримці дитячих будинків.

“Переконана, що у співпраці з нашими міжнародними партнерами ми зможемо подолати всі труднощі та надати допомогу нашим військовим і внутрішньо переміщеним людям”, – резюмувала Світлана Онищук.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.