На Прикарпатті вшанували світлу пам’ять легендарного льотчика-винищувача Степана Тарабалки (ФОТО)

Сьогодні, 13 березня, минає рік як загинув Герой України Степан Тарабалка. У його рідному селі на Коломийщині вшанували світлу пам’ять нашого захисника.

Степан був майором 114-ої бригади тактичної авіації Повітряних Сил України. Від початку повномасштабного вторгнення виконав значну кількість бойових вильотів на МіГ-29. Загинув у повітряному бою з рашистами під час масованого авіаційного удару. Врятував багато життів завдяки своїй сміливості та силі, бо не допустив виходу ворожої авіації у район Житомира, інформує Західний кур’єр.

«Ми не забудемо ті героїчні вчинки Степана заради волі України та безпеки кожного з нас. Він зробив багато. І тепер наше завдання – робити все можливе заради гідного вшанування пам’яті героя», – написав голова Коломийської громади Богдан Станіславський.

«Рік пройшов, як ти відлетів у вічний політ, політ ангелом в незнаних нам світах!!!Ти точно маєш там свою місію, не менш важливу за земну і виконуєш її там з честю та гідністю, як виконував завжди!!!

Легких тобі хмаринок, ГЕРОЮ УКРАЇНИ!», – зазначив начальник відділу в Мінветеранів на Івано-Франківщині Володимир Веркалець.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.