На Прикарпатті вимагають повернення земельної ділянки вартістю понад 11 мільйонів гривень

Господарським судом  Івано-Франківської області відкрито провадження у справі за позовом Тисменицької місцевої прокуратури до суб’єкта господарювання про повернення земельної ділянки загальною площею 10 га вартістю 11 млн 200тис. грн.

Про це повідомили у пресслужбі Івано-Франківської обласної прокуратури, пише Західний кур’єр.

Прокуратурою встановлено, що на підставі рішення одного з органів місцевого самоврядування із фермерським господарством укладено тимчасову угоду про порядок відшкодування місцевому бюджету збитків (шкоди) від недоотримання доходів за фактичне користування землею.

Як з’ясувала прокуратура, передача в користування суб’єкту господарювання відбулася із порушенням вимог земельного законодавства, оскільки земельні торги продажу права оренди землі не проводилися, а під час укладання угоди сторони намагались приховати зміст та наслідки іншого правочину, а саме договору оренди земельної ділянки.

Вказані дії органу місцевого самоврядування призвели до незаконного користування суб’єктом господарювання земельною ділянкою не на конкурентних засадах та втрати можливості отримання територіальною громадою селища максимального розміру орендної плати за використання земельної ділянки.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.