На Прикарпатті завершується зимовий облік птахів

Зимовий облік птахів, які мешкають на прилеглих територіях до Дністра, проводить Дністровський регіональний ландшафтний парк. Допомогти знайти нові види птахів можна до 24 січня.

Про це повідомив його керівник Михайло Ковтун, пише “Західний кур’єр”.

“Завдяки простоті проведення та незначним витратам часу великий зимовий облік знайшов широку підтримку серед дітей і дорослих, забезпечуючи нас щорічно необхідними даними про зимуючих в Україні птахів. З року в рік кількість учасників Великого зимового обліку птахів в Україні зростає, що допомагає нам одержати важливі дані про стан популяцій загальнопоширених видів птахів Європи”, – йдеться у дописі.

Близько 270 видів птахів гніздиться в весняно-літній період на території України. До 140 видів можна зустріти в осінньо-зимовий період на території нашої країни. З них 20 видів відвідують нашу територію тільки в цей період.

“Багатою на видовий склад орнітофауни є і територія Дністровського регіонального ландшафтного парку. Адже, за попередніми спостереженнями тут зафіксовано 208 видів птахів, серед яких є багато рідкісних”, – каже керівник ландшафтного парку.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.