На Рожнятівщині закінчили ремонт відрізку дороги Вербівка – Петранка

Вчора вечері закінчився фінішний етап ремонту відрізку дороги Вербівка – Петранка С091101. Як і планувалось, ремонт закінчився асфальтуванням.

Про це у своєму дописі повідомив староста с. Петранка, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку Рожнятівської селищної ради.

 “Цей процес тривав дуже важко. Через військовий стан в нашій державі і наслідками війни, яка на жаль, триває по сьогодні, роботи по ремонту були дещо розтягнуті в часі. Асфальтування змістилося на декілька днів у зв’язку з відсутністю електрики. Але попри всі труднощі і негаразди, дякувати Богу, робота виконана”, йдеться у дописі.

За сприяння у виділенні коштів на ремонт дороги всім селом дякують депутатам обласної ради Іваніву Назарію та Депутовичу Івану. Це люди, які не на слові, а на ділі допомагають у розвитку Петранки. Цього року за їхнього сприяння  був також проведений ремонт дороги з роздоріжжя та замінені двері в приміщенні сільської ради.

“Також хочу подякувати голові селищної ради Рибчаку Василю за допомогу у вирішенні всіх організаційних моментів, пов’язаних з ремонтом дороги. Також усім причетним до даного процесу ми, жителі села щиро вдячні. Від себе особисто хотів би сказати, що всі ті незручності, які були пов’язані з ремонтом, ніщо в порівнянні з результатом. Тому користуємося і бережім”, йдеться у дописі.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.