Нас не чують: богородчанці готують передвиборчий «подарок» владі

Навіть відносно спокійній і зазвичай не протестуючій громаді Богородчан здається вже урвався терпець. Попри марні обіцянки влади відремонтувати дорогу у Богородчанах та селах району ніяких конкретних дій не зроблено. 

“Шановна громадо Богородчан. Влада нас не чує і немає бажання проводити ремонт центральної дороги. Тому пропонуємо у вівторок 6 жовтня провести мирну акцію протесту шляхом тимчасового перекриття дороги H-09  Львів-Мукечево на зупинці с.Скобичівка. Хто підтримує і зможе підтримати кладіть+. Точний час повідомимо пізніше”, – написав у мережі Михайло Гарбуз.

Особливо обурив жителів Богородчанщини допис народного депутата Зіновія Андрійовича у Фейсбуку, де він знімав відео про ремонт дороги Надвірна-Ланчин у селі Красна Надвірнянського району. Нардеп від 87 округу, в який входить і частина Богородчанського району, також анонсував, що у найближчі терміни відбудеться ремонт доріг у селах Гвізд, Молодьків та Верхній Ясенів Надвірнянського району, а також капітальний ремонт дороги Надвірна-Бистриця.

 «А нас п. Андрійович забув. Дороги ремонтуються по цілій області у всіх районах окрім нашого району. Питання чому так не люблять Богородчанщину? Мабуть, треба владі нагадати, хто такий народ і перекрити дорогу H-09»,- йдеться у дописі в фейсбук-групі Я люблю Богородчани.

Жителів Богородчанщини обурює  «депутатська» несправедливість, чому ремонти проводяться тільки на рідній Зіновію Андрійовичу Надвірнянщині? А у Богородчанському районі, представником якого він є у Верховній Раді, «надвірнянський ексмер зробив рівно нуль». Як то кажуть, своя сорочка завжди ближче до тіла…

 «Я думаю, що то помста за те, що Богородчанщина вперто відцуралась від Надвірнянщини і не проявила бажання до приєднання», – прокоментував Ігор Паранюк.

Кореспондент ЗК.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.