Навчальні заклади Івано-Франківська продовжать працювати у звичному режимі і на канікули не підуть

«Відповідно до структури навчального року і рішення міської ради, осінні канікули в навчальних закладах Івано-Франківська уже були проведені з 1 по 14 вересня. Ліміт канікул вичерпаний. Відповідно, заклади загальної середньої освіти, професійно-технічної та позашкільної освіти будуть працювати у звичному режимі», – сказав у коментарі “Західному кур’єру” директор міського Департаменту освіти і науки Ігор Максимчук.
За його словами, ситуація із захворюваністю учнів контрольована і наразі не є загрозливою. Він також спростував спекуляції на тему зростання захворюваності учнів.

«Станом на 13 жовтня в Івано-Франківську захворіли на ковід і мають відповідні лабораторні підтвердження хвороби 27 учнів з 31 тис. 639, які навчаються в закладах загальної середньої освіти. Також захворіли 8 працівників шкіл з 4 тис. 61, які працюють у закладах загальної середньої освіти. У закладах дошкільної освіти захворів один вихователь з 1 тис. 847 працівників дошкільних навчальних закладів. На самоізоляції та дистанційному навчанні зараз перебуває 28 класів і п’ять класів уже повернулись до навчання», – повідомив І. Максимчук.

Директор міського Департаменту освіти і науки запевнив, що моніторинг захворюваності у навчальних закладах здійснюється щоденно і ситуація не є загрозливою.
«У нас ситуація контрольована. Якщо будуть виникати якісь непередбачувані обставини і збільшуватиметься захворюваність, ми будемо миттєво на це реагувати», – сказав І. Максимчук.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.