Не зважаючи на війну, у Івано-Франківську зросли обсяги реалізованої продукції

В обласному центрі Прикарпаття обсяги реалізованої продукції, незважаючи на війну, зросли. Темп росту становить 100,4%.

Про це на своїй сторінці в мережі повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

За його словами, найбільшу частку обсягів реалізації підприємств переробної промисловості складали підприємства машинобудування (36,9%) та з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (31,6%), пише “Західний кур’єр”. Також зріс на 64,9% обсяг реалізації продукції підприємств виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

“На жаль, не всі підприємства можуть зараз працювати на повну. Для багатьох стало викликом порушення логістики постачання матеріалів та комплектуючих. А також брак кваліфікованих працівників”, зауважив Р. Марцінків.

Тому дещо знизились показники машинобудівної промисловості. Зокрема, в січні-квітні 2022 року в порівнянні з минулим аналогічним періодом ключова більшість машинобудівних підприємств скоротила обсяги реалізації.

“Працюємо далі і віримо, що зможемо підняти темпи виробництва не лише на довоєнні показники, а й вище”, написав на своїй сторінці міський голова Івано-Франківська.

Він також нагадав, що Івано-Франківськ радо приймає релокований бізнес і додав, що зараз діє державна програма підтримки для підприємців.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.